OTC bez recepty   Rp na receptę   Rpz recepty specjalne   Rpw środki odurzające   Lz lecznictwo zamknięte  


Informacje o serwisie

Serwis wraz z WebAPI został przygotowany dla użytkowników programu Gabinet JZK®.

Serwis przeznaczony jest dla osób związanych zawodowo z ochroną zdrowia. Wykorzystanie niektórych funkcji wymaga podania aktualnego numeru PWZ.

Z uwagi na profesjonalny charakter serwisu, pominięto preparaty galenowe, kosmetyczne, homeopatyczne, nie zawierające substancji czynnej, nie posiadające klasyfikacji ATC oraz klinicznie nieistotne.

Serwis NIE stanowi źródła informacji medycznej w rozumieniu przepisów o ochronie zdrowia i leczeniu.

Serwis NIE zastępuje wizyty u lekarza i nie powinien być wykorzystywany do podejmowania decyzji o leczeniu.

Aktualizacja danych 02-04-2019.

Dołożyliśmy starań, aby dane pobierane i prezentowane były poprawnie. Dane pobierane i przetwarzane są automatycznie, nie bierzemy odpowiedzialności za zawartość merytoryczną.

Serwis prezentuje wybór danych na podstawie baz danych udostępnianych przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. © Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia www.csioz.gov.pl

WebAPI leki.jzk.pl © Studio JZK programy komputerowe, 1992-2021

Oprogramowanie i serwer 24leki.pl · © Studio JZK sp. z o.o., 2012-2021

Pobierz program Gabinet JZK®, aby wykorzystać wszystkie możliwości serwisu. Dla lekarzy posiadających umowę receptową z NFZ dostępne jest samodzielne i w pełni automatyczne generowanie recept wraz z kodem kreskowym. EDM Przygotuj się na wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w Twojej praktyce! Wykorzystaj także funkcje rejestracji pacjentów, rozliczania wizyt, fiskalizacji, fakturowania, rozliczeń podatkowych oraz tworzenia plików JPK.